خودرو

پورشه ۹۱۱ جدید یا همان ۹۹۲ porsche

porsche992-digital-mag

 

جدیدترین Porsche 911 طی مدت زمان زیادی پیش بینی شده است . در اصل به عنوان ۹۹۲ شناخته شده است، پرچمدار بعدی پورشه در هفته آینده در نمایشگاه خودکار لس آنجلس نشان داده خواهد شد، اما اگر شما دیگر نمی توانید صبر کنید، تعداد کمی از عکس های مطبوعاتی رسمی به صورت آنلاین منتشر می کنند، هر رمز و راز باقی مانده از طراحی ماشین را نابود میکند.

همانطور که گفته می شود این عکس ها از یک انجمن خصوصی منشا گرفته شده است، متاسفانه در محدوده ای با وضوح پایین هستند که از انتشارهای زودهنگام مطرح است. با وجود کیفیت پایین عکس، ما می توانیم برخی از تغییرات بسیار کمی از نسل قبلی ۹۱۱، از جمله سپر جلو و شکل های مختلف را مشاهده کنیم.

با توجه به سپر عقب که توسط نوار سیاه و یا سایر روش های استتار پوشیده شده است، نشانه عقب ماشین در نهایت قابل مشاهده است، تایید این  new Carrera 4S مدل است. به طور کلی، هرچند ۹۱۱ جدید، بخش زیادی از طراحی نسل قبلی را حفظ می کند، یعنی شکل نمادین آن و چراغ های جلویی گرد.

در حالی که ما می دانیم که خودرو به نظر می رسد در حال حاضر، پورشه هنوز مشخصات دقیق تحت پوشیدن تا LA Auto Show. ما می دانیم که موتور در عقب قرار می گیرد و یکی از بزرگترین تغییرات انتقال جدید کرایسل دوگانه هشت سرعته است که بر اساس Panamera است، اما با طرح اصلاح شده. این نیز یک شرط امن است و درایورهای مختلف و تنظیمات موتور برای انتخاب وجود دارد.

تقریبا ۱۲ ماه بود که ما می دانستیم پورشه در حال تست و آزمایش نمونه های اولیه جدیدترین نسل توربو است و با این حال، هنوز هم گمانه زنی ها در مورد میزان خروجی این خودرو متفاوت است. طبق ادعای منابع ما، موتور شش سیلندر توربو دوقلوی این خودرو بیش از ۶۰۰ اسب بخار نیرو خواهد داشت. در تریم توربو اس، این عدد احتمالا به حدودا ۶۲۰ اسب بخار افزایش پیدا خواهد کرد.

به لطف این بهبود پرفورمنس، ۹۹۲ توربو در مقایسه با نسل قبلی خود سریع تر خواهد شد و صفر تا صد را می تواند در ۲٫۵ ثانیه پر کند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

بالا