فناوری

تغییر رییس تلویزیون ال‌جی به موبایل و امید به رونق این بخش

کسب و کار تلفن همراه LG روزهای خوبی را دیده است، اما هیچ کس نخواهد انکار کند که این شرکت در هنگام استفاده از تلویزیون، یک رهبر است. ظاهرا امیدوار است که برخی از این گرد و غبار سحر آمیز از بین برود، این شرکت بری کوان، مدیر بخش سرگرمی های خانگی، که از ۱ دسامبر به عنوان رهبر بخش ارتباطات تلفن همراه شناخته می شود، به عنوان یک “متخصص رونق” توصیف می شود.

آقای LG KWon در بیانیه ای اعلام کرد:

“کوون نقش مهمی در تبدیل تلویزیون ال جی، تجارت صوتی و رایانه ای به رهبران گروه ها ایفا کرده است.
دانش و تجربیات وی در بازار جهانی، در ادامه روند تغییرات عملیات موبایل ال جی، نقش مهمی ایفا خواهد کرد.” هونگ جونگوان، رئیس پیشین تلفن همراه، اکنون بر نقش او در اداره انکشاف بین الملل پیشرو LG متمرکز است، در حالی که Kwon سرگرمی خانگی خود را حفظ خواهد کرد

به طور کلی، مدیر عامل شرکت LG Electronics جون سونگ جین نیز به تدریج به سمت فعالیت خود ادامه می دهد، وظایف روزمره خود را نسبت به مدیر ارشد و رئیس دیوید یونگ، با تمرکز بر استراتژی آینده، واگذار می کند.

LG در سال جاری برخی از تلفن های بزرگ را منتشر کرده است. G7 و V40 به اندازه کافی شگفت انگیز نیستند، قیمت آنها خوش بین بود و نام تجاری ThinQ احمقانه تقریبا قطعا به مسائل کمک نمی کند، اما هر دو دستگاه ها واقعا سازگار با ویژگی های متمایز از نظر قانونی هستند. در حال حاضر پرسش این است که آیا کوون می تواند مصرف کنندگان را متقاعد کند که تلفن های LG همانند تلویزیون هایشان اهمیت دارد.

منبع : ورج

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

بالا