فناوری

جدیدترین مچ بند های هواوی

Huawei-Band-3-Pro-digitalmag

هوآوی مدتی است به ساخت مچ‌بند روی آورده است. این شرکت پیشرفت زیادی در این زمینه داشته است. هوآوی دارای دو مدل جدید مچ‌بند تناسب اندام است که به بازار می‌آیند.

در آمریکا، شما می‌توانید از Huawei Band 3 Pro یا Huawei Band 3e استفاده کنید. Band 3e به قیمت ۳۰ دلار در بازار به فروش می‌‌رسد. این دستبد سلامت دارای یک بدنه قابل جدا شدن است که شما می‌توانید برای ردیابی حرکت پیشرفته آن را به کفش خود ببندید تا اطلاعات حرکت لحظه‌ای شما را جمع آوری کند. این بیشتر از یک ردیاب تناسب اندام است، بنابراین شما می‌توانید از آن برای پیگیری مراحل و تمرین استفاده کنید و باتری آن حدود ۱۴ روز با استفاده معمولی دوام می‌آورد. توجه داشته باشید که ۳e دارای مانیتور ضربان قلب نیست اما از ردیابی خواب پشتیبانی می‌کند.

 

Huawei Band 3 Pro گزینه بهتری برای خرید است. با ۷۰ دلار، شما می‌توانید یک ردیاب تناسب اندام با پشتیبانی از GPS داخلی، یک مانیتور ضربان قلب با حسگر مبتنی بر IR TruSeen 3.0 پیشرفته هوآوی، ردیابی خواب و ردیابی شنا داشته باشید. صفحه نمایش این مچ‌بند سلامت AMOLED است و دارای صفحه نمایش رنگی ۰٫۹۵ اینچی برای ناوبری آسان است.

 

Band 3 Pro برای مقاومت ۵ اتمسفر در آب ساخته شده است و می‌تواند تا ۱۲ روز استفاده طبیعی با هر دو ردیاب خواب و نظارت بر ضربان قلب مداوم، فعال باشد. هر دو مچ‌بند با Huawei Health همگام می‌شوند. شما می‌توانید خرید هر دو دستگاه را از امروز شروع کنید. این کار را می‌توانید از سایت‌های Amazon ،B&H یا Newegg انجام دهید. Band 3e با رنگ صورتی یا مشکی و Band 3 Pro با رنگ‌های سیاه، آبی و سفید با بدنه طلایی به بازار می‌آیند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

بالا