اپلیکیشن

تغییر در عادات‌ زندگی- Fabulous

از صبح که از خواب بیدار می‌شوید چه کارهایی انجام می‌دهید؟ عادت‌های شما چیست؟ بعضی‌ها عادت دارند صبح‌ها دوش بگیرند، بعضی مسواک می‌زنند، بعضی‌ها ورزش می‌کنند و بعضی‌ها هم فقط در اینستاگرام می‌چرخند. کدام یک از عادت‌های شما مفید و کدام یک مضر هستند؟ اپلیکیشنی که این هفته معرفی می‌کنم به شما کمک می‌کند تا عادت‌های بد خود را با عادت‌های خوب جایگزین کرده و عادت‌های جدید پیدا کنید. اپلیکیشن Fabulous در حوزه سلامتی و سبک زندگی متفاوت است و به شما قول می‌دهد تا در زندگی شما تغییراتی ایجاد کند.

در این برنامه، هر روز به روتین‌های مختلفی تقسیم شده است که می‌توانید فعالیت‌های مختلفی که دوست دارید را به هرکدام اضافه کنید. روتین اول با عادت پسندیده نوشیدن یک لیوان آب هر روز پس از بیدار شدن شروع می‌شود. لازم است این عادت را ۳ روز پشت سر هم تکرار کنید تا بتوانید به عادت‌های دیگر دسترسی داشته باشید. برنامه از شما می‌خواهد که عادت‌هایی که انتخاب می‌کنید را انجام دهید و درون برنامه تیک بزنید. با اپلیکیشن Fabulous رفته رفته قدم‌های کوچک شما تبدیل به قدم‌های بزرگ‌تر می‌شود و عادت‌های سخت، برای‌تان راحت می‌شود.

فضای جذاب اپلیکیشن یادآورد فضای قصه‌های شازده کوچولو و کیمیاگر است که داستان‌های مورد علاقه سازنده اپ بود‌ه‌اند. این فضای دوست داشتنی و جالب، گشت و گذار در اپلیکیشن را برای شما جذاب‌تر می‌کند.

اپلیکیشن Fabulous به شما عادت‌های جدیدی را معرفی می‌‌کند و به شما این اجازه را می‌دهد که هر کدام را که دوست داشتید به برنامه روتین خود اضافه کنید. عادت‌های خوبی مثل خوردن ویتامین، ورزش کردن و زنگ زدن به خانواده و دوستان. کارهایی که همیشه دوست داریم انجام دهیم و فراموش می‌کنیم. قسمت Coaching برنامه هم روند فعالیت و خوش‌قولی شما را نشان می‌دهد.

این برنامه روی پلتفورم‌های Android و IOS قابل اجرا و رایگان است،اما مانند بسیاری از اپلیکیشن‌های دیگر می‌توانید برای استفاده از امکانات بیشتر می‌توانید هزینه اشتراک تایین شده برای برنامه را پرداخت کنید.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

بالا